česky english deutsch >>>

Naučná stezka Radonice

Naučná stezka Radonice

V naší naučné stezce se dostanete do bezprostředního kontaktu se zvířaty jak domácími, tak divokými, což je nevšední a poutavý zážitek nejen pro děti, ale i pro dospělé – většina zvířat je ochočená natolik, že se nechají pohladit (mnohá se dokonce vnucují), a žádný milovník přírody se přece nenechá ochudit o příležitost pohladit si některé z chovaných zvířat!

Po areálu se můžete volně procházet, uvidíte mnoho druhů ptactva, hospodářských i divokých zvířat. V klidném prostředí si odpočinete od každodenního stresu, děti zde mají k dispozici hračky, pískoviště, houpačky, trampolínu. Je možno si zakoupit i základní občerstvení. Pro skupiny zájemců se nechá objednat posezení u ohně při pečení, selete, jehněte, či něčeho jiného, co máme k dispozici. Je možno si zakoupit některá domácí zvířata pro vlastní potřebu.

Tato zajímavá oáza klidu je dostupná od konečné stanice metra C Černý Most autobusem číslo 367 či autem z dálnice na Mladou Boleslav prvním sjezdem od Prahy na Horní Počernice – Radonice. Je to i zajímavá zastávka pro cyklisty, jelikož právě zde začíná cyklostezka Pojizeří. Srdečně Vás zveme na návštěvu ZOOparku Radnice, který provozuje firma HSM Jenštejn, s.r.o.

Návštěvu je nutné dohodnout na telefonním čísle 602 420 963 s panem Myslivcem nebo na telefonním čísle 602 420 962 s panem Strakou.

Otevřeno je pro školy, školky, skupiny i jednotlivce, denně od 9 do 17 hodin, poslední návštěvníky přijímáme v 16 hodin – SKUPINY NUTNO PŘEDEM OBJEDNAT!

Užitečné informace

Srdečně Vás zveme na návštěvu nově otevřené Naučné stezky Radonice. Návštěvu je nutné dohodnout na telefonním čísle 602 420 963 s panem Myslivcem. Otevřeno je pro školy, školky, skupiny i jednotlivce, denně od 10 do 17 hodin – NUTNO PŘEDEM OBJEDNAT!

Užitečné kontakty

GPS pozice

N 50° 8.500', E 14° 37.013'
[GPX]

[MAPY.CZ]