česky <<< >>>

Honba za pokladem s taggy

Cestovní kancelář Poznání

CK Poznání – aktivní dovolená do hotelu i pod stan v Evropě i ostatním světě

– Již 20 let úspěšně na trhu cestovního ruchu
- Poznávací zájezdy s turistikou a cykloturistikou
- Pobytově poznávací zájezdy
- Pohodové týdny v Alpách a exotice
- Zájezdy na míru pro školní a jiné kolektivy

CK Poznání věnovala do soutěže 4 atraktivní zájezdy pro výherce!

Národní parky a moře Černé Hory za super cenu ubyt. chatka, 10-denní zájezd pro 1 osobu v hodnotě 7.777,– Kč Možnost doplatku místní černohorské polopenze za 999 Kč na zájezd. Poznávací zájezd s pěší turistikou s několika variantami obtížnosti. Tento program se stal v minulých sezónách HITEM č. 1. v hotelové i ve stanové variantě. Přes Srbsko jsou již silnice opravené, a tak se můžeme mnohem jednodušeji podívat do země, která se již před lety stala rezervací UNESCO. Až ji spatříte, přesvědčíte se, že Černá Hora je nejkrásnější částí Jadranu.

Budva

Durmitor

Maramureš a Rodna jednodenní túry za super cenu ubyt. hotel, 8-denní zájezd pro 1 osobu v hodnotě 6.666,– Kč Na severu Rumunska na hranicích s Podkarpatskou Rusí se nachází nádherná hornatá oblast s romantickým názvem MARAMUREŠ. Díky existenci dřívějšího hraničního pásma se jedná o hory ještě téměř nedotčené lidským konáním a s panenskou přírodou, určené pro romantiky. Poznáme krásy této téměř opuštěné části Rumunska. Budeme se toulat po hřebenech, kde narazíme akorát na vlídné pastevce nebo s dřevorubci projedeme jedinou zachovalou úzkokolejkou. MARAMUREŠ zahrnuje i nejvyšší pohoří východních KARPAT – RODNU. Mezi RODNOU a MARMAROŠSKÝMI HORAMI se nachází romantické údolí s dřevěnými kostelíky zapsanými do seznamu Světového dědictví UNESCO s mnohačetnými památkami.

Maramureš

Korsika za super cenu ubyt. stan, 9-denní zájezd pro 1 osobu v hodnotě 8.888,– Kč Hory, pláže a starobylá města Korsiky To, že je Korsika jednou z nejmalebnějších destinací Evropy je všeobecně známo. Uvidíte nejmalebnější horské scenerie, vykoupete se ve spoustě horských kaskád, budete bydlet v proslulém Portu s nádhernou pláží, uvidíte starobylé Corte s hrdě se tyčící citadelou, která je posazena v neopakovatelné horské krajině……… A navíc to, že si můžete za 888 Kč přikoupit polopenzi.

Bavella

Bonifacio

Pohodový týden – Západní Tatry – Roháče ubyt. hotel s polopenzí, 7-denní zájezd pro 1 osobu v hodnotě 7.770,– Kč !!!! Náš nový pohodový týden vás zavede do hor našich sousedů, a to na Slovensko, kde poznáte výjimečný kraj na hranicích Oravy, Chočských Vrchů a Západních Tater – Roháče. Čeká vás zajímavá turistika v krajině ledovcových jezer, strmých hřebenů a nedotčené přírody na slovensko-polském pomezí. Na své si přijdou nejenom nadšení turisté vyznávající alpský charakter hor, ale i méně zdatní, kteří rozhodně nebudou ochuzeni o nádherné horské scenérie s výhledy do širého okolí. Náš hotel leží na úpatí Roháčů na říčce Oravica nedaleko Oravské přehrady, ve městečku Vitanová, kousek od slovensko-polských hranic. Výhodná poloha hotelu zaručuje krátké přejezdy do našich turistických cílů. Ubytování je zajištěno v moderně zařízených pokojích s balkónem, se sprchou a WC, TV, telefonem, s přístupem na internet.

Roháče

O zájezdech CK Poznání

Naší specialitou jsou vedle široké nabídky dalších produktů v duchu aktivní dovolené poznávací a pobytové zájezdy s turistikou. Na poznávacím zájezdu se stany se můžeme rychle přesouvat. Autobus nám pomůže rychle překonat turisticky méně zajímavé oblasti, maximum času tak strávíme putováním v přírodě či prohlídkou památek. Pro ty z vás, kteří dávají před stanem přednost pohodlí hotelu či apartmánu, máme také připravenu alternativu poznávacích zájezdů s turistikou. Snažíme se volit ubytovací zařízení také tak, aby se časové ztráty spojené s přesuny co nejvíce snížily. Protože je mezi námi i Vámi spousta těch, kteří od doby našich začátků založili své rodiny, ale chtějí i přesto v rámci možností aktivně cestovat, před lety jsme přišli se seriálem pobytů s výlety, který je určen nejen pro rodiny s dětmi, ale i naše seniory či cestovatele, kteří si prostě chtějí dopřát pohodičku, ale aktivně. Ti, kdo chtějí relaxovat ve stínu alpských velikánů, mají možnost pohodově strávit týden v luxusním ubytování poznáváním zajímavých míst, procházkami nebo lehkou až středně těžkou turistikou. Sportovně laděné zájezdy s horskou turistikou nebo cyklem, daleké cesty či treking v exotice do vzdálených i méně vzdálených míst jsou jen další nabídkou, kterou Vám předkládáme. Samozřejmě stejně jako všechny CK na našem trhu i my spolupracujeme s našimi dlouholetými i novými obchodními partnery – českými cestovními kancelářemi. Důvod je jediný: předložit Vám všem co nejširší výběr možností pro Vaše cestování.

treking v Alpách

Turecko – Kappadokie

K 20. jubileu jsme připravili zájezdy za super cenu! Tyto zájezdy jsou návratem ke kořenům CK Poznání, kdy naší doménou bylo outdoorové cestování za zážitky co nejblíže přírodě a do hor. Najdete v tištěném katalogu i na webových stránkách s označením.

Kam jezdíme?

Většina našich zájezdů míří sice mimo domovinu, ale zůstává stále v rámci Evropy. Starý kontinent nabízí obrovskou rozmanitost. Snad nikde jinde na světě není na tak malém území tolik rozličných kultur a jazyků, tak pestrá příroda do které jsou vetkané četné historické památky, které nám připomínají bouřlivé dějiny kontinentu. A právě bouřlivé dějiny i nedávná historie zapříčinila, že máme na dosah místa nepoznaná, která se nám díky současnému vývoji pozvolna otevírají. Jsou to místa, kde nepotkáte davy turistů, kde máte pocit, že čas se zastavil dávno před několika staletími, kde žijí lidé, z jejichž pohledu je vnímání času a priorit lidského bytí tolik rozličné vnímání našemu. Odměnou za přijetí skromných podmínek pro unavené cestovatele jsou nádherné hory i památky pod ochranou UNESCO, zajímavé kultury i dějiny národů, které ač nedaleko od nás, vlivem tisíciletého vývoje jsou naprosto odlišné. V těchto zemích, zemích Balkánu, ještě patrně velmi dlouho nebude existovat servis, na který je již řada novodobých cestovatelů zvyklá z ostatní Evropy. Pro svou ryzost, divokost i poetičnost však stojí tyto země za Poznání…

V nové nabídce naleznete i daleko pestřejší nabídku zájezdů v exotice.

Kanárské ostrovy – Tenerife

Srí Lanka – Cejlon

Novinky a tradice

Tvorba zájezdů je něco jako kuchařské umění. Dobrý kuchař umí uvařit mnoho výborných pokrmů, ale stále touží připravovat nová jídla. Uspokojení na tváři strávníků je pro něj tou nejlepší odměnou. Stejně tak i nás baví připravovat zájezdy, které míří do nezvyklých destinací, znovu objevují zapomenuté kouty světa či se „jen“ dívají na známá místa z nové perspektivy. Váš zájem o novinky i tradiční nabídku nám přináší radost z vykonané práce i energii a invenci pro další sezónu. Prostřednictvím poznávacích zájezdů Vás zavedeme na dosud našincům málo nebo vůbec nepoznaná místa.

Pevně věříme, že v letošní nabídce jsme s maximální pečlivostí zúročili veškeré zkušenosti, které jsme za dobu své existence nasbírali a předkládáme doposud nejpestřejší nabídku zájezdů do Evropy, zámoří včetně exotiky, ve všech možných spektrech zaměření, délky i cen.** ** Všem, kdo si o zaslání katalogu CK Poznání napíší, bude zdarma obratem zaslán.

A ještě něco navíc

Díky pokroku ve výpočetní technice, jsme připravili pro všechny naše účastníky zájezdů internetovou fotogalerii www.ucastnici.cz. Na těchto stránkách si účastníci našich zájezdů mohou vyměňovat fotografie ze zájezdů nebo si napsat zprávu a domluvit si společnou dovolenou. Navíc, kdokoli se na tuto internetovou adresu přihlásí, může si libovolně všechny fotografie prohlédnout. Všichni účastníci, kteří vloží svou fotografii na www.ucatnici.cz, jsou automaticky zařazeni do naší FOTOSOUTĚŽE o poznávací zájezd Národní parky a moře Černé Hory v roce 2013. Uzávěrka fotosoutěže proběhla 31.12.2012!!. Výherce zveřejněn na www.poznani.cz a www.ucatnici.cz. Neváhejte a zapojte se do nového ročníku! Jedeme nanovo!

Užitečné informace

TAJENKA – do řádku č. 4 napiš, co je na obrázku:

Seznam zastavení, na kterých najdete další taggy do tajenky.

1) Vyhraj zájezd nebo lístky do muzea – vchod do hlavního pavilonu nebo P71 dohaje.cz
2) Regiontour 2013 – P62 Slovenský pavilon Bešeňová
3) Cestovní kancelář Poznání – F39 CK Poznání
4) Pravda o čarodějnicích – naprosti P118 Cykloturistika
5) Botanická zahrada skleník FM – P71 dohaje.cz
6) Trosky – 111 Ústecký kraj
7) Moravská Sahara – P39A Jihočeský kraj
8) Pod lesem – trasa pro vozíčkáře – 16 Klub českých turistů
9) Tradice Kopaničárů – 140 Technické muzeum
10) Okruh Belveder – utajená obrana -P14 Trampské muzeum

CK Poznání – Jsme vám na blízku

CK Poznání sídlí v Pardubicích-e-mail: poznani@poznani.cz, naše pobočky naleznete v Praze, Hradci Králové, Brně, Liberci. Naše zastoupení na Slovensku sídlí v Bratislavě. Všude jsou pracovníci, kteří Vám ochotně poskytnou maximum informací, nezbytných pro výběr Vaší dovolené. Mimo tato místa můžete naše zájezdy zakoupit v desítkách cestovních agentur po celé České republice a nebo jednoduše prostřednictvím on-line systému na našich stránkách www.poznani.cz. Během roku akční nákup on-line s 2% slevou. POZOR! Tato sleva se sčítá s ostatními slevami! Sledujte průběžně naše www.poznani.cz.

GPS pozice

N 50° 2.157', E 15° 46.128'
[GPX]

[MAPY.CZ]

Kontakty

Taggmanager o.s.
PhDr. Leona Kupčíková
5.května 72, Praha 2
Tel.:241403480
e-mail:servis@taggmanager.cz
http://dohaje.cz